Sześć nowości z Far Cry 6 w materiale od twórców

Konie, rodzaje amunicji i nie tylko.

Ubisoft opublikował wideo, które skupia się na sześciu nowościach, które do serii wprowadzi Far Cry 6.

Pierwsza z innowacji dotyczy sposobu prezentowania fabuły. W szóstej części gracze zobaczą postać w przerywnikach filmowych, a także sekwencjach, umożliwiających zmianę kamery na widok zza pleców Dani.

Kolejna zmiana dotyczy wyposażenia - przypisywany do różnych części ciała ekwipunek zapewni określone bonusy i umiejętności, przydatne w trakcie rozgrywki. Pojawi się również możliwość zachowania wyglądu danego stroju bez utraty premii do statystyk.

Zobacz także: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

W planach też różne rodzaje amunicji. Do dyspozycji graczy twórcy oddadzą między innymi naboje wybuchowe, zatruwające przeciwników oraz podpalające wrogów, przy czym każdy typ trzeba odblokować poprzez zmodyfikowanie danej broni.

To nie wszystko, bo w trakcie przygody skorzystamy także z Supremo, czyli plecaka, pozwalającego aktywować specjalne zdolności, w tym salwę rakietową i wyładowanie EMP. Inne nowości to opcja jazdy na koniu i wtopienia w tłum wrogów.

Far Cry 6 ukaże się 7 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami