Switch dostanie aplikację z zegarem - za 46 zł

Z wbudowaną mini-grą.

Po praktycznym kalkulatorze przychodzi czas na kolejną przydatną aplikację na Nintendo Switch - zegar. Program zadebiutuje 8 października w cenie 1,99 euro (ok. 9 zł).

Warto jednak pośpieszyć się z zakupem, ponieważ wkrótce później - nie wiadomo dokładnie, kiedy - cena zakupu wzrośnie do 9,99 euro (ok. 46 zł).

AAA Clock - jak nazwano program - to dzieło studia RedDeerGames. Aplikacja zajmuje się wyświetlaniem czasu, oferując między innymi „pełne wsparcie dla technologii OLED” - w sam raz na premierę nowego modelu Switch.

Dostępne będą różne wersje kolorystyczne, w tym motyw naśladujący barwę Joy-Conów. Gdy znudzi się już patrzenie na cyfry, będziemy mogli uruchomić ukrytą mini-grę, stanowiącą - jak sugeruje powyższe wideo - jakąś formę platformówki w stylu retro.

Z zegara można korzystać w trybie przenośnym, ale także po zadokowaniu konsoli do telewizora. Jest też wsparcie dla wielu różnych języków. Na liście brakuje polskiego, ale wyświetlany czas wydaje się być dość uniwersalny.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami