Powstaje sieciowy Far Cry - sugeruje sekret w Far Cry 6

Tajemniczy kod QR.

Wygląda na to, że Ubisoft może planować sieciową odsłonę Far Cry, lub też dodatek o podobnej tematyce dla Far Cry 6 - jeśli wierzyć interpretacji wskazówki z najnowszej odsłony serii.

Tytuł debiutuje dopiero w czwartek, lecz już teraz dostępny jest dla przeróżnych youtuberów i twórców treści. Jeden z nich - „JorRaptor” - na jednej ze skrzyń w początkowej fazie kampanii natknął się na tajemniczy kod QR.

Ten - po zeskanowaniu - kieruje uwagę na 6-sekundowy materiał wideo, na którym widnieje uśmiechnięty bębenek rewolweru, a chwilę później także trójwymiarowa mapa z trzema strzałkami.

Kluczowy fragment od 2:18

„JorRaptor” spekuluje na tej podstawie, że strzałki reprezentują właśnie graczy. Sama sceneria przypomina bardziej azjatyckie klimaty Far Cry 4, co sugeruje raczej brak powiązań z FC6.

Zobacz także: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Na ekranie widać następnie postać atakowaną przez opancerzonego tygrysa - lub innego dużego kota, a następnie całość przykrywają dziury po kulach oraz plamy krwi.

Nie jest obecnie jasne, co wszystko to może oznaczać. Far Cry już od jakiegoś czasu oferuje kooperację, ale maksymalnie dla dwójki graczy. Być może element ten zostanie rozbudowany w przyszłości.

Już w maju Ubisoft zapewniał jednak, że planuje także odejść od koncentrowania się na największych produkcjach „AAA” i planuje położenie nacisku na mniejsze i darmowe pozycje na bazie znanych licencji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami