Polski symulator księdza do przetestowania - demo dostępne na Steamie

Przez kilka dni.

  • Na Steamie można zagrać w demo Priest Simulator
  • W symulatorze księdza gracze udzielają sakramentów i odprawiają egzorcyzmy
  • Jest też walka z sektami

W ramach jesiennej edycji festiwalu Steam Next na platformie Valve udostępniono demo Priest Simulator - symulatora księdza od polskiego studia Asmodev.

Wersję testową można sprawdzać jednak tylko do zakończenia wspomnianego wydarzenia, czyli 7 października. Aby zapoznać się z tytułem, na karcie katalogowej należy kliknąć zielony przycisk „Pobierz”.

  • Demo Priest Simulator na Steamie - przejdź

W oficjalnym komunikacie twórcy podkreślają, że udostępnione demo pozwoli zebrać opinie, które pomogą w dalszym dopracowywaniu finalnej produkcji.

- Wyciągamy wnioski, oglądając zapisy rozgrywek i czytając komentarze. Na razie nie pojawiło się nic groźnego, co zmusiłoby nas do drastycznej zmiany planów. Ludzie zgłaszają drobne błędy i sugerują niewielkie zmiany - mówi Michał Jodłowiec, prezes Asmodev.

- Obawiałem się, że oberwie się nam za kilka rzeczy, które postanowiliśmy zrobić „po swojemu”, jak na przykład prostacki scenariusz i wulgarny dubbing, ale widocznie trafił swój na swego - dodaje menedżer.

W Priest Simulator wcielimy się w księdza, który jest zarazem wampirem. Bohater stanie przed zadaniem zapanowania nad wiejską parafią i wiernymi, w tym celu będzie musiał między innymi zawierać sojusze. Nie zabraknie udzielania sakramentów, odprawiania egzorcyzmów i zbierania łupów do remontu kościoła. Do tego konieczność zwalczania sekt.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami