Ghost Recon Frontline - oto battle royale od Ubisoftu

Już widzieliśmy grę w akcji.

Ghost Recon Frontline to darmowa strzelanka FPP opierająca się na zasadach battle royale. Kilka dni temu mieliśmy okazję uczestniczyć w pokazie, podczas którego ujawniono pierwsze fragmenty rozgrywki.

W naszym materiale wideo opowiadamy o wrażeniach z prezentacji.

W głównym trybie bierze udział setka graczy, którzy łączą się w trzyosobowe zespoły. Zabawa nie polega wyłącznie na eliminowaniu wrogów - celem jest zdobycie danych wywiadowczych i ucieczka.

Drużyna, która zdobędzie dane, musi udać się do punktu ekstrakcji. Na wzór rozwiązania z The Division, czekając na ewakuację należy odpierać ataki przeciwników, którzy widzą, kiedy ktoś próbuje wydostać się z łupem.

Pod względem wizualnym Frontline przywodzi na myśl choćby Ghost Recon Breakpoint. Cała akcja przedstawiona jest jednak z perspektywy FPP.

Twórcy przygotowują też tryby na mniejszą skalę, jak choćby Dominację, w której kilkuosobowe drużyny będą walczyć o kontrolę nad różnymi obszarami na mniejszej mapie.

Pierwsze testy odbędą się na PC przed końcem października.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami