Diablo 2 - Ratunek na Górze Arreat: uwięzieni żołnierze

Jak znaleźć barbarzyńców na Zlodowaciałej Wyżynie.

Ratunek na Górze Arreat to drugie zadanie piątego aktu w Diablo 2: Resurrected. W ramach tej misji musisz przeszukać Zlodowaciałą Wyżynę i uratować łącznie 15 barbarzyńców. Z tej strony dowiesz się jak ich znaleźć.

Na tej stronie:

Ratunek na Górze Arreat - jak odblokować zadanie

By odblokować to zadanie musisz wpierw ukończyć poprzednią misję, Oblężenie Harrogath. Następnie porozmawiaj z Qual-Kehkiem (1) stojącym w mieście, by dodać je do dziennika.

205_diablo_2_akt_piaty_ratunek_na_gorze_arreat_qual_kehk

Jak znaleźć i uratować żołnierzy na Zlodowaciałej Wyżynie

W pierwszej kolejności musisz dotrzeć na Zlodowaciałą Wyżynę. Lokacja ta jest bezpośrednio połączona z Krwawymi Wzgórzami gdzie walczyłeś z Shenkiem Nadzorcą w trakcie wspomnianego wcześniej zadania. Idź z Krwawego Wzgórza w kierunku północno-zachodnim, a po chwili dotrzesz do Zlodowaciałej Wyżyny. Przy wejściu często jest też punkt nawigacyjny (2).

206_diablo_2_akt_piaty_ratunek_na_gorze_arreat_qual_kehk

Musisz teraz odnaleźć łącznie trzy więzienia, w których przetrzymywani są żołnierze. Miejsca te łatwo zauważysz na mini-mapie (3). Gdy do nich dotrzesz, musisz zniszczyć bramę (4), a barbarzyńcy wybiegną ze środka.

207_diablo_2_akt_piaty_ratunek_na_gorze_arreat_qual_kehk

Więzienia rozsiane są po całej Zlodowaciałej Wyżynie, jednak ich znalezienie nie stanowi większego problemu. Uratuj wszystkich 15 żołnierzy (z 3 więzień) i wróć do Qual-Kehka po nagrodę.

Odblokujesz możliwość rekrutacji najemników-barbarzyńców. Dodatkowo, otrzymasz od niego runy Ral, Ort i Tal, dzięki którym możesz w tarczy z 3 gniazdami stworzyć słowo runiczne Przysięga Starożytnych, oferująca sporą premię do obrony i niemal +50 do wszystkich odporności na żywioły.

Poprzednio: Diablo 2 - Oblężenie Harrogath: Shenk Nadzorca

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami