Diablo 2 - Akt V: Oblężenie Harrogath; Shenk Nadzorca

Pierwsze zadanie piątego aktu.

Oblężenie Harrogath to pierwsze zadanie piątego aktu w Diablo 2: Resurrected. W trakcie tej misji musisz przejść przez Krwawe Wzgórza w poszukiwaniu Shenka Nadzorcy. Na tej stronie wyjaśniamy gdzie go szukać.

Na tej stronie:

Oblężenie Harrogath - jak odblokować zadanie

Zadanie to dostępne jest od momentu twojego wejścia do piątego aktu. By je odblokować i dodać do dziennika, porozmawiaj z Larzukiem (1), kowalem znajdującym się we wschodniej części miasta, a następnie wybiegnij na zewnątrz za pomocą wyjścia (2) w zachodniej części muru.

203_diablo_2_akt_piaty_oblezenie_harrogath_shenk_larzuk

Shenk Nadzorca

Twoim zadaniem jest odnalezienie Shenka Nadzorcy. W tym celu musisz przebić się przez lokację Krwawe Wzgórza. Po prostu idź cały czas w kierunku północno-zachodnim.

Po długim marszu trafisz w końcu na Shenka Nadzorcę (3), otoczonego mnóstwem stworów. W pierwszej kolejności załatw mięso armatnie, a na koniec zajmij się samym Shenkiem - w pojedynkę nie stanowi on większego zagrożenia.

204_diablo_2_akt_piaty_oblezenie_harrogath_shenk_larzuk

Następnie wróć do Larzuka i przekaż mu informacje o wykonanym zadaniu. W nagrodę zaoferuje ci wprawienie gniazd w wybrany przez ciebie przedmiot. Zadanie to pozostanie aktywne do momentu, aż skorzystasz z tej opcji.

Poprzednio: Diablo 2 - Koniec grozy: walka z Diablo

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami