Niemal 20 milionów osób zagrało w The Elder Scrolls Online

Zapowiedziano też kolejny dodatek.

Linia fabularna Gates of Oblivion w The Elder Scrolls Online zakończy się 1 listopada, wraz z premierą rozszerzenia Deadlands. Bethesda pochwaliła się także imponującą liczbą graczy - 19 milionów.

Deadlands ukaże się 1 listopada na PC, podczas gdy posiadacze konsol PlayStation oraz Xbox będą musieli poczekać nieco dłużej, do 16 listopada.

Akcja Gates of Oblivion toczy się 800 lat przed wydarzeniami z The Elder Scrolls 4: Oblivion. Nowe rozszerzenie zapewni 20 godzin dalszych przygód, w ramach których powstrzymamy Mehrunesa Dagona przed przejęciem kontroli nad całym planem egzystencji - Nirnem.

Wśród nowości pojawi się między innymi lokacja The Burn, obejmująca „rzeki lawy, płonące bestie i metaliczne wieże”. Jest też The Sever, gdzie natkniemy się na burze i groźne wiatry.

Ważniejszą innowacją będzie jednak Fargrave, które ma stanowić jedno z największych miast w grze - zapewnia Bethesda. Miejscówkę opisano jako „mistyczną, pustynną metropolię”, z olbrzymim szkieletem na szczycie.

Jeśli mowa o 19 milionach graczy, wydawca potwierdził jedynie, że tylu graczy sprawdziło tytuł od dnia premiery w kwietniu 2014 roku. Nie wiemy, ilu z nich pozostaje aktywnych - w 2017 roku mówiono o 2,5 mln.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami