Diablo 2 - Wola Khalima: serce, mózg, oko i korbacz

Stworzenie Woli Khalima.

Wola Khalima to trzecie zadanie aktu III w Diablo 2: Resurrected. W trakcie tej misji musisz odnaleźć serce, mózg, oko i korbacz by stworzyć tytułową Wolę Khalima, broń dzięki której dostaniesz się do bossa tego aktu. Na tej stronie wyjaśniamy gdzie znaleźć poszczególne komponenty i jak je połączyć.

Na tej stronie:

Wola Khalima - jak odblokować zadanie

By odblokować to zadanie musisz wpierw ukończyć pierwszą misję tego aktu, Jadeitowa figurka. Następnie porozmawiaj z Cainem (1), by zadanie to pojawiło się w twoim dzienniku.

173_diablo_2_akt_trzeci_wola_khalima_serce_oko_mozg_korbacz

Oko Khalima - Grota Pająków

Twój pierwszy cel to Grota Pająków. By się tam dostać wyjdź z miasta do Lasu Pająków i przeszukaj dokładnie tę lokację. Po dość długim czasie trafisz na wejście do Groty Pająków (2). Nie pomyl tego z Grotą Arachnidów - to dwa różne podziemia!

174_diablo_2_akt_trzeci_wola_khalima_serce_oko_mozg_korbacz

Przebij się przez wąskie korytarze i poszukaj złotej skrzynki (3). Gdy ją otworzysz, ze środka wypadnie Oko Khalima (4). Podnieś je i od razu umieść w Kostce Horadrimów - później transmutujesz je razem z pozostałymi komponentami.

175_diablo_2_akt_trzeci_wola_khalima_serce_oko_mozg_korbacz

Mózg Khalima - Podziemia Łupieżców

Wyjdź z Groty Pająków i przejdź do kolejnej lokacji, na Wielkie Moczary. Stąd kontynuuj marsz by dotrzeć do Dżungli Łupieżców. Przeszukaj dżunglę by znaleźć zejście do Podziemi Łupieżców (5).

176_diablo_2_akt_trzeci_wola_khalima_serce_oko_mozg_korbacz

Zejdź teraz dwa razy po schodach na dół, by trafić na trzeci poziom tego podziemia. Tutaj także natrafisz na złotą skrzynię (6). Otwórz ją i zbierz Mózg Khalima, który wypadnie ze środka. Tak jak w przypadku oka, wrzuć go do Kostki Horadrimów.

177_diablo_2_akt_trzeci_wola_khalima_serce_oko_mozg_korbacz

Serce Khalima - Kanały pod Bazarem Kurast

Wróć do Dżungli Łupieżców i idź do kolejnej lokacji, Dolnego Kurast. Przejdź na jego drugą stronę by wejść do Bazaru Kurast. Przeszukaj dokładnie to miejsce i znajdź zejście do Kanałów (7).

178_diablo_2_akt_trzeci_wola_khalima_serce_oko_mozg_korbacz

Przebij się przez podziemia i zejdź na drugi poziom. Przeszukaj go dokładnie by znaleźć kolejną, trzecią już złotą skrzynię (8). Otwórz ją, zbierz Serce Khalima i umieść je w Kostce Horadrimów.

179_diablo_2_akt_trzeci_wola_khalima_serce_oko_mozg_korbacz

Korbacz Khalima - Travincal

Opuść Kanały i przejdź do kolejnej lokacji, do Górnego Kurast. Przejdź na jego drugi koniec i wejdź do Grobli Kurast, a potem do Travincal. Idź do północnego rogu tej lokacji by rozpocząć walkę z Radą.

Pokonaj wszystkich członków, a z ciała Toorca Lodowej Pięści (9) zbierz Korbacz Khalima. Umieść go w Kostce Horadrimów, otwórz ją i transmutuj (10) wszystkie komponenty (oko, mózg, serce i korbacz), by stworzyć Wolę Khalima.

180_diablo_2_akt_trzeci_wola_khalima_serce_oko_mozg_korbacz

Idź teraz do miejsca, z którego wybiegła Rada, załóż na postać Wolę Khalima i wykorzystaj tę broń do zniszczenia Kuli Zniewolenia (11) - po prostu zaatakuj ten obiekt.

181_diablo_2_akt_trzeci_wola_khalima_serce_oko_mozg_korbacz

Po chwili otworzy się zejście do Kazamatów Nienawiści (12), miejsca, w którym odbywa się finałowa misja tego aktu. W tym momencie to zadanie dobiegnie także końca.

Poprzednio: Diablo 2 - Ostrze dawnej religii: Gidbinn, Dżungla Łupieżców

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami