Diablo 2 - Ostrze dawnej religii: Gidbinn, Dżungla Łupieżców

Poszukiwanie sztyletu Łupieżców.

Ostrze dawnej religii to drugie zadanie trzeciego aktu w Diablo 2: Resurrected. W ramach tej misji musisz odnaleźć Gidbinn, zaginiony w Dżungli Łupieżców sztylet. Na tej stronie wyjaśniamy gdzie rozpocząć to zadanie i jak je wykonać.

Na tej stronie:

Ostrze dawnej religii - jak odblokować zadanie

By odblokować to zadanie musisz wpierw ukończyć misję Jadeitowa figurka. Potem porozmawiaj z Hratlim (1), kowalem, którego znajdziesz we wschodniej części miasta.

169_diablo_2_akt_trzeci_ostrze_dawnej_religii_gidbinn

Gidbinn, Dżungla Łupieżców

Hratli poprosi cię o odnalezienie zaginionego sztyletu, Gidbinna. Ten ukryty jest w Dżungli Łupieżców. By się tam dostać wyjdź z miasta, przejdź przez Las Pająków, potem przez Wielkie Moczary, aż dotrzesz do wspomnianej Dżungli Łupieżców.

Przeszukaj lokację, aż trafisz do miejsca z oznaczonym na mini-mapie sztyletem (2). W tym miejscu znajdziesz też tytułowy Gidbinn (3), ołtarz, z którym musisz wejść w interakcję.

170_diablo_2_akt_trzeci_ostrze_dawnej_religii_gidbinn

Po krótkiej chwili pojawi się unikalny wróg. Gdy go pokonasz, z ciała zdobędziesz Gidbinn (4), sztylet, którego odnalezienie zlecił ci Hratli.

171_diablo_2_akt_trzeci_ostrze_dawnej_religii_gidbinn

Wróć teraz do miasta i porozmawiaj wpierw z Ormusem (5), którego znajdziesz w centralnej części miasta. Potem skieruj się do zachodniej części i porozmawiaj z Asherą (6).

172_diablo_2_akt_trzeci_ostrze_dawnej_religii_gidbinn

Po wszystkim wróć do Ormusa by zakończyć zadanie. Otrzymasz od niego rzadki (żółty) pierścień, a u Ashery odblokuje się możliwość rekrutowania tutejszego najemnika, Żelaznego Wilka.

Poprzednio: Diablo 2 - Złoty ptak: Jadeitowa Figurka, Alkor

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami