Choo-Choo Charles to horror o krwiożerczej lokomotywie

Bitwa pociągów.

Deweloperzy z niezależnego studia Two Star Games pracują nad horrorem Choo-Choo Charles. Tytułowa lokomotywa terroryzuje mieszkańców pewnej wyspy, a bohater musi się z nią rozprawić.

Charles jest nie tylko śmiertelnie niebezpieczny, ale też przerażający. Wrażenie to potęguje fakt, że przeciwnik ma pajęcze odnóża, dzięki którym nie jest ograniczony do poruszania się wyłącznie po torach.

Bohater też wykorzystuje własną lokomotywę do przemieszczania się po lokacji. To także główna broń postaci - dzięki potężnemu działku zamontowanemu w pojedźcie.

Eksplorując wyspę i wykonując różne zlecenia, zarobimy zasoby, które pozwolą znacznie ulepszyć nasz środek transportu i zamienić go w opancerzoną maszynę. Części otrzymamy choćby od mieszkańców mrocznej wyspy.

Podczas jazdy bohater jest stosunkowo bezpieczny i może się bronić dzięki arsenałowi lokomotywy. Cele są jednak często rozmieszczone tak, że wymagane jest przejście kilkuset metrów od torów - twórcy w ten właśnie sposób chcą budować napięcie i poczucie zagrożenia.

Choo-Choo Charles trafi na PC w 2022 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami