The Artful Escape - autostopem przez galaktykę. Z gitarą

Wrażenia z gry.

The Artful Escape to kolejna produkcja od wydawnictwa Annapurna Interactive. Ta gra przygodowa z lekkimi elementami platformowymi jest bez dwóch zdań wyjątkowym przeżyciem.

Wcielamy się w młodego muzyka, którego przygniata ciężar oczekiwań rodziny, znajomych i publiczności. Wszyscy sądzą, że Francis powinien być następcą swojego utalentowanego wuja - tymczasem chłopak może mieć inny pomysł na swoją własną ścieżkę kariery.

Akcja rozpoczyna się w małym miasteczku w Kolorado, a później trafiamy do... kosmosu i alternatywnych rzeczywistości. W naszym materiale prezentujemy fragmenty gameplayu, starając się unikać większych spoilerów.

Od czasu do czasu używamy naszej gitary, by w prostej minigrze imponować komuś idealnymi dźwiękami lub aktywować pewne elementy otoczenia. Używamy w tym celu pięciu przycisków, odpowiadających za różne nuty.

Dubbing i reżyseria historii stoją na wysokim poziomie. Całość jest zwięzła i nie dłuży się - grę można ukończyć w cztery godziny. Produkcja jest dostępna na PC oraz konsolach Xbox - w tym w ramach Game Passa.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami