Walczący Sherlock Holmes w zwiastunie nowej gry o detektywie

Nie tylko dedukcja.

Studio Frogwares opublikowało nowy zwiastun Sherlock Holmes: Chapter One, czyli kolejnej gry o słynnym detektywie. Wideo przedstawia system walki.

Główny bohater jest nie tylko geniuszem dedukcji, ale potrafi też stawić czoła przeciwnikom. Twórcy jednak podkreślają, że postać jest bardzo wrażliwa i posiada niewiele życia, więc kluczem jest unikanie wrogich ataków i regularne przeskakiwanie między osłonami.

Kluczem do wygranej w potyczkach jest identyfikowanie słabych punktów oponentów i elementów otoczenia, które można wykorzystać w walce. Te podświetli aktywowany podczas przygody tryb koncentracji.

W starciach bohater skorzysta z broni palnej, ale pojawi się możliwość wyprowadzenia ciosów pięściami. Aby aresztować nieprzyjaciela, trzeba go wcześniej ogłuszyć i choć nie zabraknie opcji zabijania przeciwników, twórcy zaznaczają, że mniej wyeliminowanych wrogów, mniej strzelanin i otrzymanych obrażeń przełoży się na lepsze nagrody za wykonywanie zadań.

Dla graczy, którzy chcą skoncentrować się wyłącznie na zagadkach i fabule, przygotowano możliwość całkowitego pominięcia walk, zmniejszenia procentu otrzymywanych przez postać obrażeń i wydłużenia czasu ogłuszenia oponenta.

Sherlock Holmes: Chapter One zadebiutuje 16 listopada na PC, PS5 i Xbox Series X/S, a w późniejszym terminie na PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami