Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin - ujawniono datę premiery, dziś kolejne demo

Jest też zwiastun fabularny.

Na targach Tokyo Game Show firma Square Enix ujawniła dokładną datę premiery Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin. Gra ukaże się 18 marca 2022 roku na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Wersja komputerowa dostępne będzie tylko w Epic Games Store.

Natomiast pojawiło się już drugie demo tytułu.. W przeciwieństwie jednak do poprzedniego, trafiło nie tylko na PlayStation 5, ale również nowe konsole Microsoftu. Pozycję można testować do 11 października.

  • Demo Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin na PS5 - przejdź
  • Demo Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin na Xbox Series X/S - przejdź

Nowa wersja demonstracyjna pozwoli sprawdzić funkcje sieciowe. Ponadto w planach dodatkowa plansza i zmiany wprowadzone na podstawie sugestii użytkowników. Nie zabraknie też ankiety, umożliwiającej graczom ocenę przygotowanego fragmentu produkcji.

To nie wszystko, ponieważ Square Enix zaprezentowało jeszcze zwiastun, który nakreśla fabułę gry. Wideo wskazuje, że główny bohater tytułu - Jack - jest w pewien sposób powiązany z Garlandem, czyli antagonistą pierwszej odsłony Final Fantasy.

Nad Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin pracuje studio Team Ninja, które znane jest między innymi z serii Nioh.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami