Słynne logo Bandai Namco odchodzi w zapomnienie. Radykalna zmiana

Nowa wizualizacja.

Japoński wydawca Bandai Namco zaprezentował swoje nowe logo, które znacząco różni się od dotychczasowego.

Aktualnie używany logotyp wyróżnia się jaskrawym tłem, utrzymanym w czerwono-pomarańczowych barwach. Odświeżona grafika, którą będzie posługiwała się firma, stawia na minimalizm - symbol przedstawia nazwę spółki w różowej ramce na białym tle.

bandai_namco_stare_i_nowe_logo
Stare i nowe logo Bandai Namco

Przedstawiciele wydawcy podkreślają, że zmiana odzwierciedli nowe hasło, które wyznaczy strategię działania na najbliższe lata. Sentencja w języku angielskim brzmi „Fun for All Into Future”, co można przetłumaczyć jako „przyszłościowa zabawa dla wszystkich”.

Według Bandai Namco, wspomniane zdanie oznacza chęć do dzielenia się marzeniami, rozrywką i inspiracją z ludźmi na całym świecie. Spółka będzie koncentrowała się na wzmacnianiu pozycji na całym świecie oraz łączeniu społeczeństw z pomocą przynoszących radość produktów i usług.

bandai_namco_nowe
Logo wraz z nowym hasłem

Nowym hasłem i logotypem firma zacznie posługiwać się jednak dopiero za kilka miesięcy - począwszy od kwietnia 2022 roku. Wówczas rozpocznie się wdrażanie kolejnego planu działania.

„Nasze obecne logo ilustruje fuzję Bandai i Namco i powstało, kiedy te dwie firmy się połączyły. Zostanie zastąpione nowym, które odpowiada naszemu nowemu celowi (...) Pozwoli nam to zjednoczyć wartość wszystkich naszych produktów, usług i marek pod jednym logo, a markę grupy Bandai Namco umocnić na światowym rynku" - wyjaśniono.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami