Remaster trylogii GTA jeszcze w listopadzie - raport

Nowe nieoficjalne informacje.

Wczoraj informowaliśmy, że koreańska agencja przyznająca kategorie wiekowe grom oceniła Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition. Teraz pojawiły się nowe wieści, sugerujące, że pakiet ukaże się w przyszłym miesiącu.

Po odnalezieniu pakietu w bazie wspomnianej organizacji, serwis Kotaku w opublikowanym tekście stwierdził, że zestaw ukaże się na rynku w listopadzie. Dziennikarze powołują się na pragnące zachować anonimowość źródła.

Co ciekawe, wcześniejsze informacje portalu - z sierpnia - wskazywały, że odświeżona trylogia zadebiutuje w październiku lub listopadzie. Plany jednak się nieco zmieniły i obecnie Rockstar Games zamierza wydać zestaw w przyszłym miesiącu.

W skład pakietu wejdą podobno remastery GTA 3, Vice City i San Andreas. Odnowione wydania powstają na silniku Unreal Engine, a nieoficjalne wieści sugerują, że pojawi się możliwość przełączania pomiędzy oryginalną a odświeżoną grafiką.

Trylogia ukaże się rzekomo na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Switch i urządzeniach mobilnych. Take-Two i Rockstar Games na razie nie skomentowały informacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami