Klawiatura do kopiowania i wklejania. The Key ma tylko trzy klawisze

Niecodzienny pomysł.

Firma Stack Overflow zaprezentowała The Key - niewielkich rozmiarów klawiaturę, która przeznaczona jest tylko do kopiowania i wklejania.

Urządzenie wyposażone jest jedynie w trzy klawisze. C służy do kopiowania, V do wklejania powielonego wcześniej fragmentu, a przycisk funkcyjny pełni rolę standardowego CTRL. Wszystkie są jednak programowalne, więc użytkownik może zmienić ich działanie.

klawiatura_key
Klawiatura dla miłośników kopiowania

Pomysł na The Key powstał w ramach żartu na Prima Aprilis. Przedstawiciele Stack Overflow wyjaśniają jednak, że ze względu na zainteresowanie projektem postanowiono przygotować faktyczny sprzęt.

Miniaturowa klawiatura kosztuje 29 dolarów, czyli około 115 zł. Urządzenie cieszyło się tak dużą popularnością, że wyprzedano już pierwszą partię gadżetu. W grudniu pojawią się kolejne egzemplarze, na które można składać zamówienia na platformie Drop. Dochód ze sprzedaży przeznaczany jest na cele charytatywne.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami