II wojna światowa nadciąga na mapę Warzone - za tydzień 6. sezon

Przygotowania na Vanguard.

  • 6. sezon Call of Duty wprowadza zmiany w Cold War i Warzone
  • W Warzone pojawiły się bunkry z II wojny
  • Black Ops Cold War otrzyma trzy kolejne mapy

Activision opisało nowości szykowane na 6. sezon zmagań w Call of Duty: Black Ops Cold War oraz Warzone. Zmiany zostaną wprowadzone w najbliższy czwartek, 7 października.

Najważniejsze są zapewne kolejne modyfikacje na mapie Werdańsk '84 w Warzone. Wielka wyrwa zniszczy Stadion oraz Śródmieście, otwierając dostęp do bunkrów z czasów II wojny światowej.

Twórcy przygotowali cały podziemny system przejść i korytarzy do eksploracji, włącznie ze zbrojowniami i innymi interesującymi miejscówkami. Wszystko to oczywiście w ramach oczekiwania na listopadową premierę Call of Duty: Vanguard, które wprowadzi całkiem nową mapę.

1
Plany na 6. sezon

Idąc dalej, w Warzone w przyszłym tygodniu zmieni się Gułag, nawiązując bardziej do tego oryginalnego. „Zamrożone” zostaną też Regimenty, ponieważ deweloperzy szykują nową mechanikę Klanów, debiutującą jeszcze w tym roku.

Jeśli mowa o trybie sieciowym w Call of Duty: Black Ops Cold War, w planach są przede wszystkim trzy nowe mapy: Deprogram (w formacie „6 na 6”), Amerika(„6 na 6”) oraz Gluboko („2 na 2” lub „3 na 3”), w podziemnym bunkrze KGB.

Kooperacyjne Zombie doczeka się mapy o nazwie Forsaken, stanowiącej rzekomo „epickie zwieńczenie” fabularnej opowieści w tej opcji zabawy.

Na okres od 19 października do 2 listopada zaplanowano także specjalne wydarzenie halloweenowe, The Haunting.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami