Dziki Gon nadciąga do AC Valhalla

Nowe wydarzenie specjalne.

Ubisoft ujawnił plany na dalsze wsparcie Assassin's Creed Valhalla w tym roku. Jak wiemy z poprzednich zapowiedzi, nadciąga tryb edukacyjny, ale teraz dowiedzieliśmy się, że w grze pojawi się także Dziki Gon.

Zjawisko - doskonale znane miłośnikom Wiedźmina 3 - w tradycji skandynawskiej nosi nazwę Oskoreia. Tymczasem darmowe wydarzenie specjalne „Festiwal Oskoreia” odbędzie się w grze jeszcze jesienią tego roku, choć nie wiadomo jeszcze, co dokładnie przyniesie.

Ujawniona grafika pokazuje mroczny okręt, zapewne - zgodnie z tradycją - zbudowany z paznokci umarłych. Wikingowie uważali, że na czele pochodu kroczy Gudrun, na wielkim czarnym koniu.

1

Na detale przyjdzie jednak poczekać, ale można bezpiecznie zakładać, że nowości pojawią się w okresie Halloween, ponieważ Oskoreia związana jest nieodłącznie z duchami.

Wcześniej - także jesienią obecnego roku - otrzymamy kolejną aktualizację gry. Nazwa - 1.4.0 - sugeruje, że mamy do czynienia z większą łatką, ponieważ ostatnią zmianę numeru - na 1.3.0 - wprowadzono wraz z rozszerzeniem Oblężenie Paryża.

Na 5 października zaplanowano publikację mniejszego patcha 1.3.2, a wspomniana wycieczka edukacyjna w świecie Wikingów pojawi się 19 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami