Dying Light 2 - Rosario Dawson wciela się w jedną z postaci

Są też szczegóły o otwartym świecie i muzyce.

Wczoraj wieczorem Techland wyemitował kolejny odcinek Dying 2 Know, czyli cyklu prezentacji poświęconych Dying Light 2. W epizodzie opowiedziano o otwartym świecie i ujawniono aktorkę, grającą jedną z postaci.

Jak poinformowali deweloperzy, w produkcji wystąpi Rosario Lawson - artystka znana między innymi z filmu „Sin City”, seriali Marvela realizowanych przez Netflixa oraz „The Mandalarion”. W tym ostatnim wciela się w Ahsokę Tano.

W Dying Light 2 aktorka zagra rolę niejakiej Lawan, która - jak podkreślają twórcy - jest jedną z kluczowych postaci w grze. Kobieta jest mocno związana z Aidenem, czyli głównym bohaterem, przy czym podejmowane przez gracza decyzje wpłyną na jej charakter i działania.

W trakcie prezentacji opowiedziano również o otwartym świecie i wyborach, które ukształtują Miasto, gdzie toczy się akcja tytułu. Przybliżono także kulisy powstawania ścieżki dźwiękowej, za którą odpowiada Olivier Derivière. Ponadto przedstawiono główny motyw muzyczny gry - utwór Run, Jump, Fight.

Dying Light 2 ukaże się 4 lutego na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Switch (poprzez chmurę).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami