Xbox Game Pass z kolejną niespodziewaną grą. Scarlet Nexus debiutuje w usłudze

Są też inne tytuły.

Marvel's Avengers nie jest jedyną grą, która dzisiaj pojawiła się w Xbox Game Pass. Przy okazji Tokyo Game Show w usłudze udostępniono niespodziewanie Scarlet Nexus.

Wydana w czerwcu produkcja jest grą akcji z elementami RPG. Tytuł rozgrywa się w dalekiej przyszłości, kiedy ludzkość zdobyła moce psioniczne. Nagła ewolucja rasy ludzkiej sprowadziła jednak zagrożenie w formie mutantów, polujących na mózgi. Gracze wcielają się w jednego z dwóch członków organizacji walczącej z potworami.

Pozycja została doceniona przez recenzentów - średnia ocen w serwisie Metacritic w zależności od platformy docelowej waha się od 79 do 81 procent. „Pretendent do tytułu czarnego konia roku” - napisaliśmy w naszej recenzji.

Scarlet Nexus dostępne jest w Xbox Game Pass na PC i konsolach Xbox. Ponadto posiadacze subskrypcji Ultimate mogą grać w pozycję za pomocą chmury - na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Co ciekawe, przed premierą spekulowano, że wydana przez Bandai Namco produkcja trafi do abonamentowej usługi Microsoftu w dniu debiutu. Wówczas jednak dementowano doniesienia.

To jednak nie wszystko, ponieważ oprócz Scarlet Nexus w Xbox Game Pass pojawiły się jeszcze przygodowe AI: The Somnium Files oraz platformowa strzelanka Mighty Goose.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami