Take-Two wyda nowe Layers of Fear? Opublikowano teaser projektu

Z okazji Tokyo Games Show.

  • Bloober Team pracuje nad nową odsłoną Layers of Fear
  • Projekt wyda prawdopodobnie Take-Two

Studio Bloober Team opublikowało teaser nowej odsłony serii Layers of Fear, powstającej podobno już na silniku Unreal Engine 5. Nie ujawniono jednak żadnych innych szczegółów.

Materiał ujawniono za pośrednictwem serwisu IGN. Seria horrorów doczekała się dotychczas dwóch odsłon, koncentrując się na eksploracji i motywach malarstwa.

„Layers of Fear było dla nas przełomowym projektem” - komentuje prezes Bloober Team, Piotr Babieno, cytowany przez IGN. „Rozpoczęło nasz szybki rozwój i pozwoliło zająć się historiami, które chcieliśmy opowiedzieć”.

„Jesteśmy zadowoleni, mogąc powrócić do tego świata, mądrzejsi i bardziej doświadczeni” - dodaje menedżer. Wideo opublikowano z okazji rozpoczętych wczoraj targów Tokyo Games Show, stanowiących „ojczyznę psychologicznego horroru”.

Jednocześnie - i zapewne nie bez przypadku - wczoraj ogłoszono także, że następny tytuł Bloober Team opublikuje Take-Two - właściciele Rockstara - za pośrednictwem swojej linii wydawniczej Private Devision.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami