Nad nowym Twisted Metal pracują twórcy Destruction All-Stars - raport

Będzie też serial.

Lucid Games - studio odpowiedzialne ostatnio za Destruction All-Stars - zajmuje się podobno nową odsłoną serii Twisted Metal, powstającą równolegle z serialem telewizyjnym.

Wieści przekazał serwis VGC, powołując się na własne, anonimowe źródła. Prace są rzekomo na bardzo wczesnym etapie, więc na efekty najpewniej przyjdzie jeszcze poczekać.

Nieoficjalnie mówi się także, że gra powstaje z myślą o modelu Free to Play. Nieco w stylu Destruction All-Stars, które udostępniono bez dodatkowych opłat abonentom PlayStation Plus.

Premierę zaplanowano rzekomo na 2023 rok, ponieważ właśnie wtedy powinien debiutować wspomniany serial. Ten zapowiedziano jeszcze w 2019 roku: będzie komedią akcji, a główny bohater otrzyma szansę na lepsze życie - o ile zdoła przewieźć paczkę przez postapokaliptyczne pustkowie.

Choć Destruction All-Stars zostało przyjęte raczej chłodno, to Lucid Games ma spore doświadczenie w gatunku gier wyścigowych, wspomagając między innymi prace nad Need for Speed Payback z 2017 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami