Beta Battlefield 2042 bez PS Plus, ale Xbox Live Gold jest wymagany

Potwierdza studio DICE.

Studio DICE ujawniło, że właściciele platform PlayStation nie muszą posiadać abonamentu PS Plus, by zagrać w otwartą betę Battlefield 2042.

Informacje dotyczące konsolowych subskrypcji pojawiła się w oficjalnym FAQ na temat nadchodzących testów, opublikowanym na stronach internetowych EA.

Twórcy jednocześnie podkreślają, że o ile na PlayStation nie trzeba posiadać PS Plus do zabawy we wczesną wersję strzelanki, rozgrywka na platformach Xbox będzie wymagała wykupienia abonamentu Xbox Live Gold.

We wspomnianym FAQ przedstawiciele studia DICE i firmy EA nie wyjaśniają jednak powodów wymienionej rozbieżności związanej z subskrypcjami.

Otwarta beta rozpocznie się 8 października i zakończy 10 października. Dwa dni wcześniej - 6 października - dostęp do wczesnej wersji produkcji uzyskają abonenci EA Play oraz gracze, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe na tytuł.

Battlefield 2042 ukaże się 19 listopada na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami