Spider-Man 2 będzie mroczniejszy niż pierwsza część - obiecuje Marvel

Sequel w stylu "Imperium kontratakuje".

Przedstawiciel Marvela przekonuje, że zapowiedziany niedawno Spider-Man 2 będzie mroczniejszą grą niż pierwsza część cyklu.

O projekcie wypowiedział się Bill Rosemann, który w firmie komiksowej jest wiceprezesem do spraw kreatywnych. Na antenie podcastu This Week In Marvel menedżer porównał tytuł do „Gwiezdnych Wojen”.

- Jeżeli uznać, że pierwsza część była Star Wars, to Spider-Man 2 będzie naszym „Imperium kontratakuje”. Gra będzie nieco mroczniejsza [niż poprzednia odsłona - dop. red.] - wyjaśnia mężczyzna.

Zwiastun produkcji ujawnił, że w sequleu Peter Parker i Miles Morales połączą siły, by wspólnie stawić czoła Venomowi. Niewykluczone, że to właśnie obecność symbiota wprowadzi do tytułu pewne elementy grozy.

Nad Spider-Man 2 pracują twórcy pierwszej części z Insomniac Games. Studio odpowiada też za grę z Wolverinem - jakiś czas temu ujawniono, że pozycja o losach słynnego mutanta także postawi na „dojrzały” ton.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami