Pierwszy mod do Diablo 2 Resurrected przyśpiesza levelowanie

Działa także online?

Modyfikacja o nazwie „Single Player Enjoyment Pack” dla Diablo 2: Resurrected obiecuje usprawnienie wrażeń, pozwalając - między innymi - szybciej zdobywać kolejne poziomy doświadczenia.

Tempo pozyskiwania punktów XP zostaje bez zmian, lecz po osiągnięciu wyższych poziomów spada łączna pula, jaka jest potrzebna do awansowania.

Twórca - „Zander” - przygotował też szereg innych ułatwień i usprawnień. Możliwe jest na przykład korzystanie z umiejętności teleportu w mieście, zwiększono też rozmiar stacków dla kluczy (do 100) oraz strzał (do 500).

Do tego rozszerzone opcje hazardu za złoto - kupimy przedmioty dowolnego rodzaju. Nie trzeba również nogi Wirta do otwarcia wrót do krowiego wymiaru - wystarczy klucz i tom miejskiego portalu.

W planach na przyszłość jest dalsze rozbudowanie moda: między innymi o większe szanse na znalezienie magicznych przedmiotów, zmiana receptur w Kostce Horadrimów, perfekcyjne statystyki w podnoszonych przedmiotach i tak dalej.

Co interesujące, twórca zapewnia, że mod powinien „działać bezpiecznie” także podczas zabawy w sieci, lecz nie jest jasne, czy oferuje wtedy podobne funkcje - co byłoby oszustwem - czy też po prostu nie trzeba go usuwać.

Jeśli o instalacji mowa, proces jest dość skomplikowany i wymaga między innymi rozpakowania zawartości Diablo 2: Resurrected. Dokładną instrukcję znaleźć można na stronie moda w serwisie Nexus.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami