Genshin Impact - Statue of the Seven: co to, bonusy

Co dają statuy.

Statue of the Seven w Genshin Impact to - mówiąć w skrócie - pomniki ku czci bóstw żywiołów. W każdym z trzech regionów świata mamy inny rodzaj statuy tego typu, lecz interakcja z nimi i zastosowanie są te same.

Statuy są oznaczane na mapie ikoną z niebieskim kryształem (1), lecz przed odblokowaniem ikony te są rzecz jasna szare. Same statuy są czerwone (2) zanim je aktywujemy.

statues

By aktywować pomnik, wystarczy do niego podejść i wejść z nim w interakcję. Czasem trzeba wcześniej pokonać jakiegoś wroga, który kręci się w pobliżu.

Aktywacja statuy odblokowuje punkt teleportacji w danym miejscu, a także odsłania na mapie część regionu, w którym się znajduje.

Gdy podejdziesz do ikony, wybierz opcję błogosławieństwa (3), żeby rozwinąć poziom statuy i zyskać bonusy. By rozwinąć poziom czci, należy poświęcać Oculi (4). W tym przypadku to Anemoculusy, gdyż w pierwszym regionie rozwijamy pomniki związane z tym właśnie żywiołem, zwanym Ameno. To jasnoniebieskie kule energii, które zbierzemy w różnych miejscach na całym świecie.

statues_2

Poziom rozwoju czci jest wspólny dla wszystkich pomników tego samego rodzaju. Im wyższy ten poziom, tym lepsze bonusy możemy otrzymać po złożeniu ofiary i błogosławieństwie.

Nagrody to zazwyczaj doświadczenie Adventure Rank i różne zasoby oraz waluty, na przykład Primogems.

Spis treści: Genshin Impact - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Genshin Impact - jak zniszczyć ciernie i kolce

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami