New World - leczenie: jak odzyskać zdrowie

Uzdrawianie postaci i regeneracja życia.

Punkty zdrowia to jeden z najważniejszych parametrów postaci w New World. Gdy się wyczerpią, postać zginie i odrodzi się najbliższym punkcie. Z tej strony dowiesz się jak je regenerować.

Zdrowie twojej postaci jest widoczne na ekranie przez cały czas jako szary pasek u dołu ekranu. W trakcie walki staje się on czerwony (1). Każde otrzymane obrażenia uszczuplają pasek - gdy zejdzie do zera, dojdzie do śmierci postaci.

008_new_world_pasek_zdrowia_jak_leczyc_postac

Zdrowie nie regeneruje się samoistnie. Do tego celu musisz wykorzystać na przykład racje żywnościowe (2). Spożycie ich przywróci w ciągu kilkudziesięciu sekund dużą ilość zdrowia, potem zapewni wolniejszą regenerację na kolejne kilkadziesiąt minut.

009_new_world_pasek_zdrowia_jak_leczyc_postac

Oprócz tego postacie korzystające z umiejętności z drzewka laska życia mogą także wykorzystać magię do uzdrawiania siebie lub innych postaci. Efekty te pozwalają na szybsze leczenie, jednak ilość przywróconych punktów zdrowia jest na ogół mniejsza niż w przypadku jedzenia.

Poprzednio: New World - wytrzymałość: regeneracja, wpływ na walkę

Spis treści: New World - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami