Kena: Bridge of Spirits może trafić na inne platformy

Nie wykluczają twórcy.

Niedawno na PC i platformach PlayStation zadebiutowało Kena: Bridge of Spirits - niezależna produkcja, która zwróciła uwagę graczy na pokazie Sony. Twórcy nie wykluczają, że w przyszłości pozycja pojawi się na innych konsolach.

Przed ukazaniem się gry współzałożyciel odpowiedzialnego za projekt studia Ember Labs - Josh Grier - udzielił wywiadu serwisowi SegmentNext. W rozmowie dziennikarz zapytał o kwestię wyłączności tytułu.

- Na razie jesteśmy skupieni na wydaniu produkcji na PlayStation i Epic Games Store, których pozycja jest czasowym exclusivem. Po premierze i odpoczynku rozważymy debiut na innych platformach - obiecał menedżer.

To oznacza, że Kena: Bridge of Spirits może w przyszłości trafić na platformy Xbox lub Switch, ale kiedy Griera zapytano wprost o szansę pojawienia się gry na - przykładowo - konsolach Microsoftu, nie chciał udzielić odpowiedzi. Stwierdził jedynie, że na razie „trudno jest myśleć” o kolejnych działaniach deweloperów.

Przedstawiciel Ember Labs przypomniał jednak, że studio stara się słuchać fanów. Zwrócił uwagę, że przygotowano fizyczne wydanie gry, a także dodano rosyjskie i brazylijsko-portugalskie wersje językowe.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami