Genshin Impact - szybka podróż: teleport

Jak odblokować i używać.

Genshin Impact to gra z otwartym światem, który faktycznie staje przed nami otworem tuż po zakończeniu prologu i skompletowania pierwszej drużyny z 4 postaci.

Świat jest bardzo duży, więc twórcy przygotowali system szybkiej podróży (fast travel), który pozwala sprawnie przemieszczać się i przenosić do miejsc, które choć raz odwiedziliśmy wcześniej podczas eksploracji.

Na mapie punkty teleportu oznaczone są takimi bialo-niebieskimi ikonami (1). Wystarczy kliknąć na jedną z nich, o ile jest już odblokowana, a potem wcisnąć przycisk teleportu (2).

teleport_1

Zanim odblokujemy punkt teleportu, jest on na mapie widoczny jako szara ikona. By odblokowywać nowe punkty, musimy do nich podejść, gdy są jeszcze czerwone (3) i wejść z nimi w interakcję. Zmienią kolor na niebieski, a my będziemy mogli później się do nich przenosić w dowolnym momencie - poza podziemiami (Domains).

teleport_2

Teleportować możemy się także do punktów:

  • Statues of the Seven (pomników, przy których możemy składać ofiary)
  • Domains (podziemi z zagadkami i wrogami)

Warto podkreślić, że teleportowanie się pomiędzy wszystkimi punktami szybkiej podróży nie wymaga żadnej opłaty - nie musimy poświęcać ani Mory, ani innych zasobów czy waluty.

Następnie: Genshin Impact - Adventurer Handbook: nagrody i uzupełnianie

Spis treści: Genshin Impact - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Genshin Impact - Achievements: osiągnięcia

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami