Genshin Impact - Adventurer Handbook: nagrody i uzupełnianie

Kolejne źródło nagród.

W Genshin Impact rozwijamy nie tylko naszych bohaterów, ale też ogólny Adventure Rank, czyli - powiedzmy - poziom postępów w przygodzie. Pomaga w tym chociażby Adventurer Handbook.

Tę książkę odblokowujemy, gdy ukończymy prolog w pierwszym akcie - czyli wtedy, gdy odwiedzimy trzy świątynie i do naszej drużyny dołączy Kaeya (po misji Crash Course). Trafiamy wtedy do miasta i rozmawiamy z recepcjonistką gildii, zaraz za bramą Mondstadt.

Adventurer Handbook możemy włączyć w podręcznym menu (1).

handbook_1

Zobaczymy przed sobą listę osiągnięć i wyzwań do wypełnienia. Gdy to zrobimy, możemy odbierać za to różne nagrody. Gdy wykonamy wszystkie wyzwania z danego rozdziału, otrzymamy jeszcze nagrody dodatkowe (2) za cały komplet. Później możemy przejść do następnego rozdziału (3).

handbook_2

Kolejne rozdziały to więcej wyzwań dostosowanych do naszych postępów, będą więc wymagać więcej czasu, a często i umiejętności.

System ten przypomina nieco osiągnięcia, choć w przypadku Adventurer Handbook kluczowy jest fakt, że zdobywamy doświadczenie Adventure Rank i sporo innych zasobów.

Pamiętaj, by regularnie zaglądać do książki i sprawdzać, czy nie masz jakiejś nagrody do odebrania.

Następnie: Genshin Impact - czerwona blokada skrzyń: jak otworzyć

Spis treści: Genshin Impact - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Genshin Impact - szybka podróż: teleport

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami