Genshin Impact - Achievements: osiągnięcia

Odbieranie nagród.

Osiągnięcia w Genshin Impact są istotne, ponieważ to nie tylko wyznacznik postępów i odznaka w naszym profilu - to coś więcej niż Trofea na PlayStation. Każde osiągnięcie to nagroda do odebrania.

Za każde Osiągnięcie (Achievement) możemy otrzymać kryształy Primogems. Co ważne, nie dostajemy ich jednak automatycznie - musimy odebrać je samodzielnie.

W podręcznym menu wybierz menu Osiągnięć (1), a następnie kategorię, przy której widać małą, czerwoną ikonkę (2) z wykrzyknikiem.

osiagniecia_1

Ta ikona symbolizuje, że w danej kategorii czeka nagroda do odebrania. Gdy już wejdziesz do danej kategorii, zobacz, gdzi widać aktywny przycisk Claim (3). Kliknij w niego, by odebrać Primogems.

osiagniecia_2

To ważne, by nie zapominać o odbieraniu nagród. Zaglądaj do tego menu regularnie, ponieważ podczas rozgrywki łatwo czasem zapomnieć o tym, że zdobywamy kolejne achievementy.

Następnie: Genshin Impact - szybka podróż: teleport

Spis treści: Genshin Impact - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Genshin Impact - pieniądze, waluta: Mora

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami