Wiedźmin pojawił się w Skyrimie - fan dodał nową rasę

Są nawet znaki.

Wiedźmin i Skyrim łączą siły. Nowa modyfikacja do popularnej gry RPG dodaje wiedźminów jako jedną z ras dostępnych podczas tworzenia postaci. Są nawet specjalne czary - znaki.

„Nie jest identycznie, jak w grze, ale blisko” - wyjaśnia twórca w serwisie Nexus, mając zapewne na myśli produkcje CD Projektu. „Igni i Aard oraz moje własne pomysły na kilka nowych czarów”.

Deweloper - „RobA” - dodaje, że warto włączyć wyższy poziom trudności, ponieważ wiedźmini otrzymali także znacznie szybszą regeneracją wytrzymałości, zdrowia i many, zgodnie z założeniami uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego.

1
Smoki czekają na zabicie

„Skoro wiedźmini są 2-3 razy silniejsi od ludzi, uznałem, że to dobry mnożnik. Obrażenia w walce wręcz także są około trzy razy większe niż u człowieka” - dodaje twórca. Nie mogło zabraknąć charakterystycznego wyglądu, z kocimi oczami włącznie.

Opisywany mod nie jest oczywiście pierwszą próbą przeniesienia elementów wiedźmińskich książek i gier do Skyrima. Popularnością cieszy się choćby rozbudowany projekt A Witcher's Adventure z ubiegłego roku, wprowadzający także miecze, potwory, umiejętności i mikstury.

„RobA” sugeruje także, by jednocześnie uruchomić modyfikację z muzyką z gier CD Projektu, a także „Mihail Monsters and Animas”, mod zapewniający kolejne monstra do zabicia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami