Twórca Cyberpunk 2077 prosi graczy o pomoc. Które zadania były najlepsze?

CD Projekt Red chce przeanalizować swoją pracę.

Główny projektant zadań w Cyberpunk 2077 - Paweł Sasko - zapytał internautów, które zadania i momenty z gry CD Projekt Red najbardziej zapadły im w pamięć. Odpowiedzi mają pomóc zespołowi w analizie swojego dzieła.

„Właśnie pracuję nad retrospekcyjnym spojrzeniem na misje w Cyberpunk 2077, przygotowywanym dla mojego zespołu” - napisał Sasko na Twitterze. „Chcemy przeanalizować odbiór [zadań - red.] wśród graczy. Celem jest rozwój, a także wiedza o tym, co działało dobrze, co nie działało i dlaczego. Czy możecie pomóc? Jaki quest pozostał wam w pamięci?”.

Deweloper podkreślił, że wspomnienia mogą dotyczyć również postaci, całych wątków opowieści, sekwencji rozgrywki czy nawet specyficznej atmosfery.

Większość wypowiedzi zawiera spoilery, ale - nie wchodząc w szczegóły fabularne - można zauważyć, że gracze docenili zadania skupiające się na ciekawych postaciach, jak chociażby „Uliczną sprawiedliwość”, w której główną rolę gra Joshua Stephenson.

Sporo osób ciepło wspomina też wątek Panam i nomadzkiej grupy Aldecaldos: „Nadał on każdemu powrotowi do miasta świeżości, a także pozwolił spojrzeć na Night City z zewnątrz, co było świetne” - wspomina jeden z internautów.

Często pojawia się też wzmianka o zadaniu „W topieli”, mocno związanym z Judy Alvarez. Quest był na tyle nietypowy, że zapadł w pamięci wielu osobom.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami