Serial The Last of Us na pierwszym zdjęciu z planu

Joel i Ellie na łące.

Neil Druckmann - producent obu odsłon The Last of Us - opublikował pierwsze zdjęcie z planu, na którym telewizja HBO pracuje nad serialową adaptacją tej popularnej serii Sony.

„Gdy po raz pierwszy zobaczyłem ich w pełnym kostiumie i charakteryzacji, powiedziałem: »Cholera! To Joel i Ellie«” - ekscytuje się na Twitterze pracownik studia Naughty Dog, który wyreżyseruje też kilka odcinków.

„Prace nad adaptacją The Last of Us od Naughty Dog w wykonaniu HBO ruszyły pełną parą!” - dodał.

1

Powyższe zdjęcie przypomina nieco krajobraz z popularnej tapety systemu operacyjnego Windows, gdyby dodać wrak samolotu - zapewne w celu podkreślenia post-apokaliptycznego tonu opowieści.

Sprecyzować można, że wstępne prace ruszyły już w lipcu, gdy opublikowano pierwsze zdjęcie aktorów - ale jeszcze bez kostiumów czy charakteryzacji - oraz planów.

Producentem i scenarzystą projektu jest Craig Mazin - twórca „Czarnobyla”. Producentem wykonawczym został Evan Wells, prezes Naughty Dog. W roli Ellie wystąpi Bella Ramsey (Lyanna Mormont z „Gra o Tron”), a Joela zagra Pedro Pascal (główny bohater serialu „The Mandalorian”).

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

[PLOTKA] Assassin's Creed Infinity odświeży starsze części serii

Gra zaoferuje misje w stylu nowej trylogii Hitmana.

Cyberpunk 2077 z zabawnym błędem - im lepszy PC, tym wyższe skoki

Gracze raportują, że sztuczka wciąż działa - ale trzeba mieć pewien wszczep.

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami