FIFA 22 FUT - monety, coins: jak szybko zarabiać

Działanie na rynku transferowym i inne metody.

Witaj na stronie, na której poznasz najlepsze metody szybkiego zarabiania monet (Coins) w FIFA 22 FUT. Opisujemy techniki działania na rynku transferowym oraz inne wskazówki.

Niestety, kontrowersyjny Ultimate Team to tryb, w którym liczą się pieniądze. To właśnie za monety kupujemy coraz lepszych graczy, co pozwala piąć się po rankingowych szczeblach. Bez Coins nie zdziałamy więc zbyt wiele.

Na tej stronie:

Jak zdobyć monety Coins

Oto najważniejsze rady, które pomogą ci zarobić na porządny skład w Ultimate Team.

Rozgrywaj wiele meczów

To może być nieco oczywista porada, ale prawda jest taka, że jednym z najbardziej niezawodnych sposobów na zarabianie monet jest rozgrywanie wielu meczów Ultimate Team.

W zależności od wyniku, otrzymasz na koniec adekwatną nagrodę, ale nawet jeśli nie wygrywasz wszystkich spotkań, regularna gra porządnie zasili twój wirtualny portfel.

fifa_22_coins_2

Dodatkowo w trakcie postępów sezonowych oraz w zamian za osiąganie kamieni milowych otrzymasz liczne przyspieszacze do monet, które zwiększą liczbę otrzymywanych przez ciebie Coinsów.

Sprzedawaj piłkarzy w odpowiednim momencie

Choć natychmiastowe sprzedanie karty, której na pewno nie potrzebujesz, może być kuszące, znacznie lepszym wyjściem jest przetrzymanie jej aż do czasu, gdy cena wzrośnie.

Przykładem takiego momentu może być sytuacja, w której dany piłkarz jest częścią najnowszego wyzwania budowania składu. Tzw. SBC mocno wpływają na ceny kart na rynku transferowym, nierzadko mocno je zwiększając - gracze są wtedy gotowi wydać więcej, aby skompletować drużynę.

Nie kupuj złotych paczek

Ta porada może się wydawać dziwna, szczególnie dla nowszych graczy, ale już tłumaczymy, dlaczego nie warto kupować złotych pakietów kart w sklepie.

  • Po pierwsze, złote paczki można zdobyć na wiele sposobów. Otrzymasz je za tryby Division Rivals i Squad Battles, osiąganie kamieni milowych w trakcie sezonu czy wykonywanie wyzwań budowania składów
  • Po drugie, rynek transferowy jest dosłownie zalany złotymi kartami, co powoduje, że tracą oni na ogólnej wartości i znacznie trudniej na nich zarobić
fifa_22_coins_4

Z tego względu lepiej kupować srebrne i brązowe paczki, a następnie czekać na dogodny moment wystawienia ich na sprzedaż - wyjdziesz na tym znacznie lepiej niż na złotych pakietach.

Graj w Squad Battles i Division Rivals

Warto wyrobić w sobie nawyk regularnego podejmowania się Squad Battles i Division Rivals. Za wygrywanie - ale i przegrywanie - spotkań otrzymasz punkty. Ich liczba będzie sprawdzana każdego tygodnia i na jej podstawie otrzymasz nagrodę z poziomu, do którego dotrzesz. Oczywiście im większa końcowa ranga, tym lepsze bonusy.

Co najważniejsze, odbierając nagrody, możesz wybrać, czy chcesz otrzymać monety, paczki z kartami lub mieszankę tych dwóch elementów. Pamiętaj, że jeżeli planujesz sprzedawać karty na rynku transferowym z zyskiem, powinieneś unikać niewymienialnych paczek.

Taktyka snajpera rynku transferowego

Przy odrobinie sprytu, rynek transferowy to świetne miejsce do regularnego uzupełniania Coinsów - szczególnie że dzięki aplikacji na smartfony możesz go przeglądać z dowolnego miejsca.

Regularnie przeglądając oferty, zauważysz, że nierzadko pewni piłkarze sprzedawani są za znacznie niższą cenę niż ich realna wartość, bo gracze chcą szybko zarobić. Jeżeli aukcja jest bliska zakończenia, zawsze warto spróbować swoich sił, składając ofertę. Nie zawsze się uda, ale sprzedając wygraną kartę nierzadko możesz zarobić nawet kilkadziesiąt tysięcy monet.

Taktyka zalania rynku

Ciekawą, choć nieco ryzykowną taktyką, jest zalanie rynku transferowego ofertami. Aby z niej skorzystać, należy kupić możliwie jak największą liczbę kart danego piłkarza po jak najniższej cenie.

Drugi krok to wystawienie wszystkich zakupionych kart na rynku transferowym, ale z podwyższonymi cenami. Najlepiej zwiększyć je co najmniej o 300 monet.

fifa_22_coins_5

Ze względu na dużą liczbę wystawionych przez ciebie kart, niektórym graczom na ekranie wyświetlą się tylko one - co sprawi, że uznają ustalone przez ciebie ceny za normalny poziom.

Niestety te metoda wymaga czasu i wiąże się z ryzykiem - najprawdopodobniej nie sprzedasz bowiem wszystkich kart.

FIFA 22 FUT - cheaty i hacki na monety

Być może zastanawiasz się, czy istnieje szybki i łatwy sposób na zarobienie FUT Coins.

W wyszukiwarce znajdziesz sporo rzekomych „generatorów” monet, ale są to dzieła oszustów, którzy poproszą cię o podanie danych osobowych czy rejestrację na podejrzanych stronach. Z tego względu odradzamy klikanie w tego typu linki.

Pamiętaj też, że FUT powinien być uczciwym trybem, w którym monety zdobywamy umiejętnościami i pracą, a nie hackami. Jeśli nie jesteś w stanie zarabiać tyle, ile chciałbyś, być może warto pomyśleć o zainteresowaniu się trybem innym niż FUT? FIFA 22 oferuje mnóstwo innych atrakcji.

Następnie: FIFA 22 FUT - przeniesienie postępów z FIFA 21: Points, monety, karty

Spis treści: FIFA 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: FIFA 22 - najlepsza formacja, taktyka i wytyczne

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami