Dwie polskie gry na liście bestsellerów na Steamie

Podsumowanie tygodnia.

Serwis SteamDB zaktualizował cotygodniową listę bestsellerów na Steamie, podsumowując okres siedmiu dni - do 26 września. W zestawieniu znalazło się miejsce dla dwóch polskich pozycji.

Cała dziesiątka prezentuje się następująco:

  1. CS:GO - Operation Riptide
  2. New World
  3. New World
  4. Naraka: Bladepoint
  5. FIFA 22
  6. Deathloop
  7. Timberborn
  8. Valve Index VR Kit
  9. Potion Craft: Alechmist Simulator
  10. Gas Station Simulator

Awans Counter-Strike: Global Offensive wynika oczywiście z nowej operacji, wprowadzającej szereg istotnych nowości oraz zmian. Sama gra jest darmowa, ale korzystanie z części atrakcji wymaga wykupienia przepustki.

Na siódmej lokacie znajduje się już Timberborn, tytuł studia Mechanistry z Gdańska. Mówimy o grze dostępnej w programie Early Access. Ekonomiczna strategia opowiada o budowaniu osady bobrów w postapokaliptycznym świecie.

Dziesiątkę zamyka tymczasem Gas Station Simulator, czyli projekt Drago Entertainment z Krakowa. Jak sugeruje sam tytuł, zajmujemy się odnowieniem i zarządzaniem zniszczoną stacją benzynową, gdzieś na amerykańskim odludziu.

New World notowane jest podwójnie, ponieważ Steam rozdziela różne wydania. Lista sortowana jest nie według liczby egzemplarzy, lecz wygenerowanych przychodów - stąd wysoka pozycja drogiego Valve Index

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami