Diablo 2 - wymiana przedmiotów: handel z innym graczem

Jak wymieniać się przedmiotami ze znajomymi.

Nie wszystkie przedmioty, które zdobędziesz w Diablo 2: Resurrected, będą dla ciebie przydatne. Zamiast sprzedawać je do handlarzy, możesz wymienić się nimi z innymi graczami czy z twoimi znajomymi. Na niniejszej stronie wyjaśniamy jak tego dokonać.

Gdy dołączysz do innego gracza - bądź ktoś dołączy do ciebie - możesz rozpocząć handel klikając na sylwetkę postaci (1). Na ekranie wyświetli się komunikat informujący o tym, że zapraszasz innego gracza do handlu (2).

167_diablo_2_handel_z_innym_graczem_wymiana_przedmiotow

Jeśli zaakceptuje on zaproszenie, otworzy się nowe okno. Podzielone jest ono na część drugiego gracza (3) i twoją (4). Twój towarzysz musi umieścić przedmioty, które chce ci dać, w swojej części, ty zaś w swojej. Po wszystkim musisz zaakceptować wymianę klikając na ikonkę (5).

168_diablo_2_handel_z_innym_graczem_wymiana_przedmiotow

Gdy druga osoba zrobi to samo, okno automatycznie się zamknie. Przedmioty z twojej części okna trafią do drugiego gracza, jego z kolei wylądują w twoim ekwipunku. Pamiętaj jednak, by mieć odpowiednią ilość miejsca w ekwipunku - inaczej nie dojdzie do finalizacji.

Poprzednio: Diablo 2 - skrzynka osobista: wspólna, jak zwiększyć skrytkę

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami