Diablo 2: Resurrected - powrót mroku

Wrażenia i gameplay.

Diablo 2: Resurrected jest już dostępne na PC i konsolach. W naszym materiale prezentujemy rozgrywkę z kilku aktów przygody, przy okazji opowiadając o wrażeniach z ponownego kontaktu z tym tytułem.

Remaster powstał na nowym silniku, chociaż opartym o kod źródłowy oryginału. Dlatego też deweloperzy mogli pozwolić sobie na zaimplementowanie starej oprawy graficznej, którą można włączyć jednym przyciskiem.

Odświeżona szata graficzna to zbudowane od podstaw modele postaci, ulepszone efekty zaklęć i ataków, a także efektów pogodowych. Do tego bardziej szczegółowe tekstury, rozdzielczość do 4K (choć nie na każdej platformie) oraz rozgrywka w 60 klatkach na sekundę.

Dodano również wsparcie dla kontrolerów, także na PC, w pełni działający multiplayer i opcja rozgrywki międzyplatformowej, a także przenoszenia postępów pomiędzy różnymi wersjami. Teoretycznie więc kampanię rozpoczętą na PS4 można kontynuować na Switchu - o ile kupimy dwa egzemplarze gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami