Diablo 2 - podświetlanie przedmiotów

Zobacz, jak podświetlić przedmioty, które wypadły z potworów.

W trakcie gry w Diablo 2: Resurrected wrogowie będą upuszczać przedmioty po śmierci. Możesz je następnie podświetlić by łatwiej przeglądać interesujące cię skarby. Z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

By podświetlić przedmioty wciśnij po prostu klawisz Alt. Na ekranie pojawią się wtedy nazwy wszystkich przedmiotów (1), które znajdują się w pobliżu twojej postaci. Możesz je następnie podnieść klikając na interesujący cię przedmiot.

166_diablo_2_jak_podswietlac_przedmioty_lezace_na_ziemi

Możesz także dokonać szybkiej zmiany w opcjach, byś nie musiał cały czas trzymać wciśniętego klawisza Alt. W tym celu otwórz opcje, wejdź do zakładki Rozgrywka (2) i zmień opcję przy Wyświetlanie nazw przedmiotów (3).

Dzięki opcji Przełączanie wystarczy że wciśniesz Alt, a wszystkie przedmioty pozostaną podświetlone - do ponownego wciśnięcia przycisku. Ułatwi to cały proces - i zapobiegnie przypadkowemu wciśnięciu niepożądanej kombinacji (jak Alt+F4).

Poprzednio: Diablo 2 - nie działa: status serwerów

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami