Fan odtworzył plakaty filmów ze Spider-Manem z pomocą gry Sony

Wykorzystano elementy graficzne z produkcji.

Jeden z fanów wykorzystał elementy graficzne z gry Spider-Man w wersji PS5 do odtworzenia plakatów starszych filmów z pajęczym bohaterem.

Autorem ilustracji jest internauta o pseudonimie Rock Rider. Kilka dni temu opublikował na Twitterze zrekonstruowaną grafikę promocyjną produkcji „Niesamowity Spider-Man” z 2012 roku.

Użytkownik podkreśla, że wszystkie elementy widoczne na plakacie - bohater, pajęcza sieć i budynki - pochodzą z wydanej przez Sony gry. Na ilustrację zwróciło uwagę odpowiedzialne za tytuł Insomniac Games, które udostępniło obrazek dalej.

Wczoraj Rock Rider przedstawił kolejne dzieło - tym razem odtworzył plakat filmu „Spider-Man 2” w reżyserii Sama Raimiego. Ponownie zastosował obiekty z produkcji, której twórcy także zaprezentowali grafikę na swoim profilu.

Deweloperzy z Insomniac Games pracują aktualnie nad Spider-Man 2, ale gra znajduje się we wczesnej fazie rozwoju - gra ukaże się dopiero w 2023 roku. Studio przygotowuje też tytuł z Wolverinem w roli głównej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

[PLOTKA] Assassin's Creed Infinity odświeży starsze części serii

Gra zaoferuje misje w stylu nowej trylogii Hitmana.

Cyberpunk 2077 z zabawnym błędem - im lepszy PC, tym wyższe skoki

Gracze raportują, że sztuczka wciąż działa - ale trzeba mieć pewien wszczep.

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami