Blizzard naprawia Diablo 2: Resurrected. Postacie już nie znikają

Ale problemy wciąż są.

Przed weekendem zadebiutowało Diablo 2: Resurrected, ale start nie okazał się idealny. Poza problemami z serwerami gracze natrafili na inne błędy. Teraz okazuje się, że Blizzard naprawił część usterek - przynajmniej na PC.

Na komputerach pojawiła się nowa aktualizacja, która wyeliminowała uciążliwy bug ze znikającymi postaciami i zapisem postępów w rozgrywce. Błąd wywoływała sytuacja, kiedy bohaterowie mieli taką samą nazwę w zabawie sieciowej i offline.

Blizzard zapewnia też, że stopniowo odblokowuje dostęp do herosów i kont, które w wyniku błędów zostały zablokowane. Studio ostrzega jednak, że proces jeszcze trwa i może minąć kilka godzin nim wszyscy odzyskają swoich podopiecznych.

Usunięto także usterkę, uniemożliwiającą utworzenie sesji w regionie użytkownika, po tym, jak wcześniej dołączył do przygody w innym obszarze. Ponadto naprawiono kłopot z zawieszającymi się przerywnikami filmowymi.

Zobacz także: Diablo 2: Resurrected - Poradnik, Solucja

Wyeliminowano też bug, powodujący awarię gry na PC podczas używania pada oraz dźwiękowy błąd, w wyniku którego również dochodziło do wyłączania się produkcji. Wkrótce patch trafi na konsole.

Diablo 2: Resurrected nadal jednak zmaga się z innymi problemami. Przykładowo Blizzard wciąż pracuje nad rozwiązaniem usterki, która nie pozwala uruchamiać tytułu na starszych komputerach z procesorami bez technologii AVX.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami