Zbliża się Dzień The Last of Us - twórcy ujawnią nowości związane z serią

Jest też szereg gadżetów.

  • W niedzielę kolejna odsłona imprezy The Last of Us Day
  • Twórcy szykują zapowiedzi związane z serią gier
  • Ujawniono też szereg gadżetów i ubrań

Studio Naughty Dog potwierdziło, że w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejna odsłona corocznej imprezy The Last of Us Day, poświęconej właśnie popularnej postapokaliptycznej serii.

Na oficjalnym blogu PlayStation pokazano już zestaw gadżetów związanych z cyklem. Jest między innymi replika gitary Ellie, wyceniona na ponad 11 tysięcy złotych. Do tego plecak, portfel, kurtka, kraciaste koszule i tak dalej.

„Obok wymienionych gadżetów, ujawnimy także całkiem nową zawartość” - zapewnił Joshua Bradley, odpowiedzialny w Naughty Dog za kontakty ze społecznością.

1
Można już zamawiać kurtki

Prezentacja wspomnianych nowości odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 września, o godzinie 18:00 polskiego czasu. Podsumowanie pojawi się też na oficjalnej stronie serii - zapewniono.

Fani będą zapewne mieli nadzieję na pierwsze konkrety na temat wieloosobowego trybu Factions dla The Last of Us 2. Ten ma być podobno samodzielną produkcją, lecz nie jest obecnie jasne, czy ogłoszenie o takim znaczeniu nie zostanie zarezerwowane na nieco większą imprezę.

Nieoficjalnie mówi się także o remake'u pierwszego The Last of Us na PlayStation 5, a w Kanadzie powstaje obecnie również serial na bazie cyklu.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

[PLOTKA] Assassin's Creed Infinity odświeży starsze części serii

Gra zaoferuje misje w stylu nowej trylogii Hitmana.

Cyberpunk 2077 z zabawnym błędem - im lepszy PC, tym wyższe skoki

Gracze raportują, że sztuczka wciąż działa - ale trzeba mieć pewien wszczep.

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami