Ubisoft prosi o usunięcie wycieku gier z GeForce Now

A więc to prawda?

Wcześniej w tym miesiącu Nvidia potwierdziła, że wyciek informacji z serwerów GeForce Now faktycznie miał miejsce. Dodano jednak, że ujawnione tytuły niekoniecznie istnieją i służą do testów.

Teraz jednak Pavel Djundik z serwisu SteamDB zwraca uwagę, że Ubisoft zwrócił się do niego z prośbą o usunięcie listy podsumowującej opublikowane w ten sposób produkcje.

Faktycznie, zestawienie nie jest już dostępne w serwisie Github. Gracze zwracają uwagę, że francuski wydawca osiąga w ten sposób dokładnie odwrotny rezultat. Zamiast pozbywać się informacji, tylko je uwiarygodnia.

1
The Crew: Orlando ma być darmową odsłoną serii, zapewne mobilną

Gdyby bowiem doniesienia nie były prawdziwe, Ubisoft nie musiałby reagować - argumentują fani. Warto przypomnieć, że na liście znalazły się cztery pozycje tej firmy:

  • Project Meteor od Ubisoft Sofia
  • Project Q od Ubisoftu
  • Project OVER od Ubisoft Paris
  • Project ORLANDO od Ubisoft Ivory Tower

Szybkie śledztwo przeprowadzone przez użytkowników serwisu Reddit sugeruje, że Project ORLANDO to darmowe The Crew: Orlando, nowa odsłona wyścigowej serii, a Project Meteor - kolejne rozszerzenie dla Assassin's Creed Valhalla.

Na liście znalazło się także wiele innych interesujących pozycji, w tym God of War na PC, remastery GTA 3, Vice City i San Andreas, „Fight for Middle-Earth”, „Bioshock 2022”, Final Fantasy 7 Remake na PC, „Gears 6”, „Injustice 3: Gods Will Fall”, Bayonetta 3 na PC, Crysis 4 czy Kingdom Hearts 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami