Rywal FIFA chwali się grafiką i uderza w serię EA: "U nas nie będzie hazardu"

UFL przechodzi do ofensywy.

  • Pierwsze spojrzenie na grafikę UFL
  • Wciąż brak gameplayu
  • Twórcy zarzucają EA nieczyste zagrywki

Twitterowy kanał zapowiedzianej w sierpniu darmowej gry piłkarskiej UFL nieco się ostatnio ożywił. Twórcy skrytykowali między innymi serię FIFA, a także zaprezentowali grafikę wygenerowaną na silniku - choć nie w formie gameplayu.

Krótki materiał przedstawia „pierwszego ambasadora” UFL, pochodzącego z Ukrainy Oleksandra Zinchenko, obrońcę Manchesteru City. Studio Strikerz Inc. podkreśla co prawda, że prace wciąż trwają, ale w domyśle sugeruje, że właśnie tak będą na zbliżeniach wyglądali piłkarze w UFL.

Jest też pokaz karty z trybu, który najprawdopodobniej będzie odpowiednikiem Ultimate Team z serii FIFA. Deweloperzy podkreślają, że obierają inną drogę niż Electronic Arts, zarzucając firmie nieczyste zagrywki.

„Wykładamy karty na stół, ale nie uprawiamy hazardu. Gramy fair” - zapewniają.

Aktualnie, poza zapowiadanym modelem free-to-play, nie wiemy zbyt wiele o UFL. Gra powstaje na silniku Unreal Engine i zaoferuje możliwość zbudowania klubu z ponad 5 tysięcy licencjonowanych zawodników. Wciąż czekamy na gameplay i datę premiery.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami