Premiera Diablo 2: Resurrected z problemami. Znikające postacie i inne błędy

Lord of (T)error.

Wczoraj o godzinie 17:00 odbyła się premiera Diablo 2: Resurrected. Wielu graczy chciało rozpocząć przygodę już w momencie debiutu, ale przez kilka pierwszych godzin było to mocno utrudnione przez problemy z serwerami.

Usterki opisują użytkownicy Reddita. Najczęstszą była niemożliwość rozpoczęcia zabawy przez wyświetlony na ekranie komunikat głoszący, że postać znajduje się już rzekomo na serwerze. „Ta gra przywołuje tyle wspomnień, w tym niemożliwość połączenia się online przez problemy z serwerami” - napisał Arqus.

My experience with D2R so far. This game brings back so many memories including not being able to play online due to server issues. from r/Diablo

Fani wyczekujący Resurrected próbowali wariantu offline, ale gra również wtedy nie chciała się włączyć, wskazując na problem „rozłączenia”. „Rozłączenia od czego?” - pytali zirytowani internauci, wskazując, że jedyną platformą, na której działała sztuczka z rezygnacją z trybu online, był Switch.

Szczęśliwcy, którym udało się wejść do gry, napotykali jednak inne problemy. Na Reddicie znajdziemy mnóstwo raportów o znikających postaciach. To o tyle dotkliwe, że niektórzy zdążyli zajść dość daleko, ale przez usterkę musieli zaczynać od nowa.

PTSD intensifies from r/Diablo

Blizzard przeprowadził o 22:00 dość krótką, „awaryjną” konserwację serwerów. Gra otrzymała też szybką aktualizację, która zgodnie z zapowiedziami twórców powinna pomóc graczom uzyskać utracone postacie.

Zobacz: Diablo 2: Resurrected - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami