Gra czy rzeczywistość? Gameplay z Ride 4 podbija internet

Blisko rok po premierze.

Motocyklowa gra Ride 4 ukazała się niespełna rok temu, ale za sprawą udostępnionego kilka dni temu materiału produkcja zwróciła uwagę internautów.

Chodzi o gameplay opublikowany przez youtubera o pseudonimie Joy of Gaming. Zarejestrowane w 4K wideo przedstawia wyścig w perspektywie pierwszej osoby rozegrany w najwyższych ustawieniach graficznych i 60 FPS.

Internauci zwracają uwagę na realizm produkcji. Wielu przekonuję, że grę w nagraniu łatwo pomylić z rzeczywistością. Wrażenie zapewne potęguje deszczowa aura pogodowa i wilgotna jezdnia. Serwis PushSquare zaznacza jednak, że film pokazuje powtórkę, a nie właściwą rozgrywkę, w której najprawdopodobniej nie udałoby się osiągnąć takiego poziomu grafiki.

Wideo cieszy się dużą popularnością w sieci. W niespełna tydzień od publikacji materiał wyświetlono ponad 868 tysięcy razy. Gameplay jest też udostępniany i szeroko komentowany na forum Reddit oraz innych serwisach społecznościowych.

Ride 4 ukazało się w październiku ubiegłego roku na PC i konsolach poprzedniej generacji, a w styczniu bieżącego roku trafiło na PS5 i Xbox Series X/S.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami