Death Stranding - upgrade do wersji PS5 w zaskakującej cenie w Polsce

Niższej od amerykańskiej.

Dzisiaj na PS5 debiutuje Death Stranding: Director's Cut, czyli odświeżona i rozbudowana wersja gry Hideo Kojimy. Posiadacze oryginału na PS4 mogą dokupić aktualizację do nowszego wydania, a teraz okazało się, że polska cena jest zaskakująco niska.

W USA upgrade sprzedawany jest za 10 dolarów. Według oficjalnego przelicznika Sony, kwota odpowiada 40 zł - za taką sumę oferowane jest ulepszenie edycji reżyserskiej Ghost of Tsushima ze starszej konsoli na PlayStation 5. Podobną wyznaczono w przypadku Gran Turismo 7.

Polska cena aktualizacji Death Stranding jest jednak znacznie niższa. W PS Store posiadacze bazowej produkcji na PS4 na zakup udoskonalonej wersji gry na PS5 muszą bowiem przeznaczyć jedynie 30 zł.

Edycja reżyserska tytułu Hideo Kojimy to liczne usprawnienia techniczne. Gra wykorzystuje funkcje kontrolera DualSense, w tym adaptacyjne triggery i system wibracji haptycznych. Do tego nowe misje fabularne, rozbudowana walka i opcja zabawy w 4K lub 60 FPS.

„Death Stranding pozostaje bardzo dobrą grą, a wersja PS5 jest ogólnie świetna. Oprawa i wydajność uległy poprawie względem PlayStation 4, a nowe opcje i treści są mile widziane” - piszą nasi koledzy z brytyjskiej redakcji w analizie Digital Foundry.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

[PLOTKA] Assassin's Creed Infinity odświeży starsze części serii

Gra zaoferuje misje w stylu nowej trylogii Hitmana.

Cyberpunk 2077 z zabawnym błędem - im lepszy PC, tym wyższe skoki

Gracze raportują, że sztuczka wciąż działa - ale trzeba mieć pewien wszczep.

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami