Bayonetta 3 ma się dobrze - jest gameplay i przybliżona data premiery

Grę zapowiedziano w 2017 roku.

Podczas wczorajszego programu Nintendo Direct, japońska korporacja zaprezentowała pierwszy gameplay z Bayonetta 3 - kontynuacji serii slasherów od PlatinumGames. Podano pierwszą, dość ogólną datę premiery - gra trafi na Switcha w 2022 roku.

Mamy okazję podziwiać nieco odświeżony wygląd bohaterki oraz nowe możliwości bojowe, w tym umiejętność bezpośredniej kontroli demonów. W grze nie zabraknie oczywiście starć z wielkimi bossami.

Bayonettę 3 zapowiedziano jeszcze w 2017 roku. Od tego czasu twórcy ze studia PlatinumGames byli bardzo oszczędni w dzieleniu się informacjami o projekcie. W przeciągu lat w graczach wzrastały wątpliwości, a część fanów podejrzewała nawet, że tytuł został porzucony, jednak deweloperzy od czasu do czasu zapewniali, że wciąż pracują nad wyczekiwanym slasherem.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami