Wyjątkowo trudne osiągnięcie w Diablo 2 Resurrected podzieliło graczy

Poziom 99.

  • Ujawniono listę osiągnięć w Diablo 2: Resurrected
  • Jedno z trofeów wymaga zdobycia 99. poziomu w trybie Hardcore
  • Część graczy uważa, że to za duże wyzwanie

Diablo 2: Resurrected jest już dostępne, także na konsolach. Nowa wersja oferuje nie tylko na odświeżoną oprawę, ale także zestaw osiągnięć do odblokowania - jedno z Trofeów wydaje się dzielić społeczność.

Kontrowersyjny achievement otrzymamy bowiem za osiągnięcie 99. poziomu doświadczenia w trybie Hardcore. Ta opcja zabawy zakłada, że dysponujemy tylko jednym życiem - po śmierci musimy zaczynać od nowa.

Już samo dotarcie do maksymalnego - 99. - poziomu będzie sporym wyzwaniem, wymagającym pozyskania ponad 3,5 miliona punktów doświadczenia. Osiągnięcie tego samego przy jednym życiu część miłośników Trofeów uważa za zbyt wiele.

„Kto to wymyśla?” - zastanawia się niejaki „Ushay” na forum ResetEra. „Przez lata grania w Diablo 2 nawet nie zbliżyłem się do 99 poziomu. Niech spadają” - zgadza się inny użytkownik. „Współczuję miłośnikom kończenia gier na 100 procent” - dodaje „IceMarker”.

Inni gracze zauważają, że zdobycie takiego achievementa będzie prawdziwym osiągnięciem - a o to przecież chodzi. „Tak powinno być” - zapewnia gracz o pseudonimie „Gassy_N0va”. „Dosłowna definicja osiągnięcia. Nie widzę problemu” - dodaje następny fan.

Zobacz także: Diablo 2: Resurrected - Poradnik, Solucja

Jest też trzecia grupa, której cała sprawa po prostu nie interesuje. „Nie przywiązywanie wagi do osiągnięć to błogosławieństwo” - zauważa „Skab”. „Jeśli ktoś chce marnować na to czas, to jego sprawa” - dodaje inny użytkownik.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami